speaker-photo

Anna Skura What Anna Wears

Podróżniczka, miłośniczka życia, która stworzyła życie marzeń a na Instagramie zgromadziła blisko 0.5M publiczność

Przedsiębiorczyni, podróżniczka i obywatelka świata. Niezależna i odważna kobieta, która nie boi się wyzwań, pasjonują ją sporty ekstremalne. Aktualnie dzieli życie pomiędzy Bali, a Polskę, ale wcześniej mieszkała także w Nowym Jorku i Maroko. Jest miłośniczką inwestowania w siebie i własne marzenia.

Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych - przebiegła 8 maratonów na 4 kontynentach, wspinała się po najwyższych górach na świecie tj. Mount Blanc, Aconcagua. Odwiedziła ponad 80 krajów, ponad 150 razy skoczyła ze spadochronem.

Anna to prawdziwy wulkan energii, która każdą wolną chwilę wykorzystuje jako okazję to kreowania życia z jej snów. Założyła jedną z najbardziej rozpoznawalnych boho marek w Polsce Nusa Store, która odniosła ogromny sukces.

W życiu prywatnym Ania realizuje się jako mama 4-letniej dziewczynki, którą od początku uczy otwartości na świat i przede wszystkim na ludzi.

W social mediach jej nietypowe życie śledzi ponad pół miliona kobiet, które inspiruje do zmian, nieszablonowego życia i odwagi do spełniania marzeń, ale przede wszystkim chce je nauczyć niezależności - to jej kolejna pasja, za którą pokochały ją Polki.

15.00 - 16.30

Niedziela 23.04 (niedziela)

Jak skutecznie budowac społecznośc przy użyciu wideo marketingu