speaker-photo

Barbara Kurdej-Szatan

Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, piosenkarka i prezenterka telewizyjna.

Barbara Kurdej-Szatan to znana aktorka, prezenterka i piosenkarka, która rozpoczynała swoją karierę od udziału w talent show X Factor. Wówczas była jeszcze w ciąży z pierwszym dzieckiem i z zespołem Soul City zajęła piąte miejsce. Jednak to właśnie po wystąpieniu w reklamie jednej z sieci komórkowych stała się szerzej rozpoznawalna.

Jej kariera rozwijała się dalej, aktorka czuje się doskonale w roli prezenterki. Prowadziła wiele programów rozrywkowych, w tym koncerty i festiwale, które transmitowane były przez telewizję polską. Barbara Kurdej-Szatan jest również znana jako uczestniczka w programach rozrywkowych, takich jak Dancing with the Stars czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

W życiu prywatnym jest związana z Rafałem Szatanem, a w 2021 roku na świecie pojawił się ich syn Henryk. Barbara Kurdej-Szatan jest aktywna również w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim życiem z fanami.

W swojej karierze zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a jej talent i pracowitość zostały docenione przez publiczność i branżę. Jest ona jednym z najważniejszych i najpopularniejszych polskich artystów i ciągle rozwijającym się w swojej karierze.

11.00 - 13.30

Sobota 22.04 (sobota)

Życie influencera od "zaplecza" , czyli jak działać, co robić, na co uważać, czego unikać i gdzie są pułapki?