speaker-photo

Jakub B. Bączek

Trener mentalny, biznesmen, podróżnik, siatkarz.

Trener mentalny, biznesmen, podróżnik, siatkarz.

Złoty medalista mistrzostw świata, jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stéphane’a Antigi.
Ukończył dwa kierunki: wychowanie fizyczne i pedagogikę. Studiował też filozofię, którą musiał przerwać po 3 roku. Następnie sporo się szkolił i pogłębiał wiedzę z psychologii i animacji czasu wolnego. Napisał 12 książek oraz jakieś 90 tekstów naukowych i publicystycznych. swoją pierwszą książkę napisał w wieku 23 lat. Jako siatkarz zdobył w 1999 roku tytuł Mistrza Polski juniorów.

Na stanowiskach managerskich zaczął pracować jeszcze na studiach. Był trenerem drużyny siatkarskiej, managerem restauracji, team leaderem w zespole animatorów, PR-owcem w Urzędzie Miejskim, managerem castingów do programu „Big Brother”, później dyrektorem regionalnym firmy zajmującej się rachunkowością, a nawet supervisorem Maskotek Euro 2012 na Polskę. Specjalizuje się w budowaniu niszowych biznesów i w budowaniu samodzielnych zespołów.

Właściciel Stageman – firmy będącej liderem animacji czasu wolnego w Europie. Obecnie Firma ta działa w 8 krajach, jest liderem swojej branży i zatrudnia masę osób. Jej wartość jest szacowana na kilka milionów złotych. Stworzył lub też współtworzył kilka innych marek. Każda z nich jest rozpoznawalna w swojej branży. Każda ma fantastyczne zespoły ludzi.

Współpracował między innymi z UEFA, Walt’em Disney’em, PZPN, PZPS, Play, Coca-Colą, Lotto, Greenpeace, Warner Bros i innymi (jest tych Klientów dużo więcej). W gronie klientów posiada sportowców, aktorów, innych mówców, wielu biznesmenów i prezesów różnych Firm, ale też studentów, młodych przedsiębiorców i managerów.  Występuje w mediach, w telewizji (Polsat, Polsat News, TVP1, TVP2), w radio (Radio Kraków, Radio Czwórka, Akadera, Ekspres, Mercury), w prasie (Gazeta Wyborcza, Gentelman, Rynek Turystyczny, PZPS, Hotelarz), na portalach o różnej tematyce.

Pasją życiową Jakuba jest pomaganie innym i dzielenie się wiedzą. Jego metody są czasem dziwne, czasem zabawne, ale są skuteczne, o czym przekonało się już wielu topowych sportowców, managerów, czytelników i słuchaczy.

17.00 - 18.30

Niedziela 23.04 (niedziela)

Jak budować markę eksperta lub Twojej firmy (nawet jeśli startujesz dzisiaj od zera)

17.00-18.30

Sobota 22.04 (sobota)

Jak budować markę eksperta lub Twojej firmy (nawet jeśli startujesz dzisiaj od zera)